Kategorie

Newsletter

Regulamin zakupów 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Preferujemy kontakt e-mailowy na adres creocards5@o2.pl (ze względu na ilość, maile standardowo odbieramy raz dziennie, staramy się jednak odpowiadać na bieżąco niezależnie od godzin pracy). W sprawach tego wymagających można z nami skontaktować się telefonicznie w godzinach pracy, pod numerem 0-883 433 216 oraz przez komunikator GG 10606194.  Kontaktując się z nami prosimy o podpisanie się co najmniej swoim imieniem i nazwiskiem oraz (jeżeli dotyczy) loginem z Allegro. 

Po zakupie przedmiotu prosimy o wysłanie e-maila z informacjami dotyczącymi zamówienia. W opisie aukcji podajemy, czy ma być to formularz zamówienia (na aukcji link do ściągnięcia) czy jedynie e-mail z wyborami opcji zamówienia. Formularz po wcześniejszym zapytaniu możemy wysłać także na Państwa e-mail, po wcześniejszym kontakciena nasz adres e-mail  creocards5@o2.pl 

Termin realizacji zamówienia jest zawsze podany w opisie przedmiotu, dotyczy on wyłącznie pełnych dni roboczych /od poniedziałku do piątku, bez sobót, niedziel oraz świąt/. Poprzez termin realizacji rozumiemy czas, który upłynie od dnia akceptacji przez Państwa wzoru lub od dnia zaksięgowania wymaganej kwoty na naszym koncie /w zależności od tego co nastąpi później/, do dnia, w którym nadamy przesyłkę - dzień ten oraz dzień akceptacji/księgowania nie jest wliczany do terminu realizacji. Podany termin jest maksymalnym terminem realizacji zamówienia, staramy się wykonywać wysyłki bez zbędnej zwłoki, co jednak zależne jest od ilości zamówień. Istnieje możliwość wykonania usługi w trybie expressowym /realizacja w ciągu maksymalnie 5 pełnych dni roboczych od zaksięgowania wpłaty i akceptacji/ po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub emailowym. W sezonie (miesiące kwiecień-czerwiec oraz listopad i grudzień) możliwe jest wydłużenie okresu realizacji o dwa dni robocze w stosunku do terminów podanych w opisie przedmiotu. 

Po złożeniu zamówienia i (jeżeli występuje) akceptacji projektu nie ma możliwości zmian w zamówieniu. W przypadku domówień przypominamy o minimach podanych w opisie przedmiotu. Nasze produkty drukujemy w składach i nie ma możliwości wykonania pojedynczych sztuk bez dopłat do minimów. 

Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Prosimy o taką informację przed realizacją zamówienia oraz o przesłanie kompletnych danych potrzebnych do wystawienia faktury. 

Klient ma prawo do zwrotu zamówionych towarów w terminie do 14 dni bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar będzie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu, nie będzie nosił żadnych śladów użytkowania lub uszkodzeń oraz będzie zawierał wszystkie elementy wchodzące w jego skład. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać zabezpieczony przed zniszczeniem na adres naszej firmy na koszt kupującego. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne oraz podać numer konta bankowego, na które ma zostać przekazany zwrot należności. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy jej stan pod względem wyżej wymienionych warunków. Jeżeli będą spełnione w/w wymogi odstąpienie od umowy zostanie dokonane, a kwota należna zwrócona zostanie w przeciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej. Jako kwotę należności podlegającą zwrotowi rozumieć należy tylko i wyłącznie wartość zwracanego towaru. Koszty wysyłki do klienta i wysyłki zwrotnej towaru nie podlegają zwrotowi. Nie przyjmujemy zwrotów przesłanych przesyłką za pobraniem. W przypadku niezgodności przesyłki z wyżej wymienionymi warunkami towar zostanie zwrócony na koszt klienta. Jesteśmy firmą usługową, nie sprzedajemy gotowych produktów. Wykonujemy także usługowo produkty na indywidualne zamówienie zgodnie z przesłaną specyfikacją klienta. Zwracamy uwagę, że wypadku zamówień powyższych prawo do zwrotu jest ograniczone zgodnie z polskim prawem. 

W przypadku błędów w druku z winy Sprzedającego lub uszkodzeń w przesyłce prosimy o informację w ciągu maksymalnie 5 dni od otrzymania przesyłki. W przypadku uszkodzeń w przesyłce niezbędne jest przesłanie na nasz adres skanu protokołu spisanego z firmą spedycyjną. Poprawione produkty odeślemy na nasz koszt w ciągu 7 dni roboczych od zgłoszenia lub otrzymania przesyłki zwrotnej. Produkty wykonywane laserem mogą mieć naturalne opalenia w miejscach cięcia, zwłaszcza na jasnych kolorach. Jest to element procesu i nie podlega możliwości reklamacji. 

Kolory papierów mogą się różnić w stosunku do grafik i zdjęć ze względu na różne ustawienia monitorów.

Projekty, wzory graficzne, opisy i zdjęcia zamieszczone na aukcjach są naszą własnością, stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie. Nie wyrażamy zgody na ich wykorzystywanie i kopiowanie w żadnej formie, zarówno w części jak i całości. 

Sprawy nie ujęte w regulaminie podlegają przepisom kodeksu cywilnego. 

 

Płatność

Płatności należy dokonać w terminie maksymalnie dwóch dni od złożenia zamówienia. Formy zapłaty podane są zawsze w opisie aukcji. Koszt zamówionych przedmiotów wraz z kosztami wysyłki i ewentualnymi opcjami dodatkowymi należy wpłacić za pośrednictwem PayU lub bezpośrednio na nasze konto w banku BZ WBK 10109016650000000129807374 

Ze względu na to że przedmioty i usługi oferowane w naszym sklepie wykonywane są pod indywidualne zamówienia, wymagamy przedpłaty całej kwoty za zakupione przedmioty wraz z kosztami wysyłki. Prace przygotowawcze rozpoczynamy w momencie otrzymania zamówienia, druk w momencie zaksięgowania wpłaty. Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.  

Podany na aukcji koszt przesyłki jest zryczałtowany niezależnie od ilości zaproszeń, zawiera opłatę pocztową/kurierską, koszt obsługi pakowania, bezpieczne opakowanie tekturowe lub foliowe oraz podatek VAT 23% który zgodnie z prawem musimy doliczać do wartości opłaty pocztowej.  

Oferta darmowej próbki jest ofertą promocyjną i dotyczy jedynie jednej sztuki z całej naszej oferty przedstawionej na Allegro. Każda kolejna próbka jest płatna, podlega również naliczeniu opłaty dostawy zgodnie z cennikiem wysyłek. Nie realizujemy zamówień na więcej niż 3 próbki. 

Zamówienia o wartości przekraczającej 500 zł wysyłamy na nasz koszt.

Rabaty nie łączą sie, chyba że w opisie zaznaczono inaczej.