Kategorie

Newsletter

Secesja Powiększ do pełnego rozmiaru

Secesja

626 dostępnych

 

Zaproszenia ślubne z kolekcji Secesja wykonane są z najwyższej jakości kolorowych papierów ozdobnych lub metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wycięty laserem. Szeroki wybór barwionych papierów oraz pozłacanych elementów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych.  Projekt wnętrza zaproszenia wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 30 zaproszeń. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, np. imiona Pary Młodej, miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, próśb o potwierdzenie przybycia, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.

Na Państwa życzenie na bazie zaproszeń z Kolekcji "Eco lection", możemy wykonać także zawiadomienia lub zaproszenia na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

Wybór wzoru graficznego:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej).


 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletną kartkę. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
- biała koperta DL - 40 gr/szt.
- kremowa koperta ozdobna  - 75 gr/szt.
- perłowa koperta ozdobna  - 1,20 gr/szt.
- dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 30 zaproszeń) - 15 zł
- zmiana rodzaju papieru wnętrza na perłowy  - 30 gr/szt.
- tryb Express - realizacja w ciągu max 10 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.

 - cyrkonia - kryształek - 25 gr/szt.

- wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.


 

Wybór koloru okładki z motywem laserowym - papiery ozdobne kolorowe:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej. 

 

Wybór koloru - wnętrze kartki:


 

 

Wzornik kolorów kryształków (opcja płatna 25gr/szt.):

 

 

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 

 

 Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem priorytetowym za 4,9 zł lub poleconym priorytetowym za 6,5 zł.  Aby ją zamówić wystarczy przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.

 


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp.), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.


 

 

Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 


2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.