Kategorie

Newsletter

Dream Powiększ do pełnego rozmiaru

Dream

1000 dostępnych

 

Zaproszenia z Kolekcji Dream wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wypalony laserem oraz "ramka" na zdjęcie Pary Młodej. Na wybranych wzorach istnieje możliwość wycięcia imion lub inicjałów Pary Młodej oraz daty uroczystości. To obecnie najmodniejszy typ zaproszeń, dostępny wreszcie także w naszym kraju. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Na Państwa życzenie na bazie zaproszeń z Kolekcji Dream, możemy wykonać także zawiadomienia lub zaproszenia na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

W kolekcji Dream dostępne są również winietki na stół w cenie 1 zł/szt. oraz zawieszki na alkohol w cenie 0,7 zł/szt.

 

 

Wybór wzoru graficznego:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej), złożenie nie wymaga żadnych narzędzi ani kleju.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
- biała koperta C6 11,5 x 16 cm - 15 gr/szt.

- kremowa koperta ozdobna dopasowana rozmiarem idealnie do zaproszenia - 50 gr/szt.
- perłowa koperta ozdobna dopasowana rozmiarem idealnie do zaproszenia - 90 gr/szt.
- dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 30 zaproszeń) - 15 zł
- tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
- wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.
- zmiana rozmiaru - np. 13,5 x 13,5 cm - 2,99 zł/szt., 15 x 15 cm - 3,99 zł/szt.

 

Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 

 

Przykładowy wzór wnętrza:

 


 


Wybór koloru okładki z motywem laserowym:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Uwaga - na wewnętrznej nie widocznej po złożeniu stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.

 


 

 

Wzornik czcionek do nadruku"


 

Przebieg zamówienia:


1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.