Kategorie

Newsletter

Statuetki na tort SWEETY Powiększ do pełnego rozmiaru

Statuetki na tort SWEETY

10000 dostępnych

1 Inne produkty w tej samej kategorii:

 

Statuetki - figurki na tort z kolekcji Sweety wykonane są z najwyższej jakości akrylu (bezpiecznego do kontaktu z żywnością). Proponujemy wybór spośród wielu ciekawych wzorów i kształtów. Każda statuetka posiada piękny grawerowany motyw graficzny, który pięknie mieni się na sali weselnej. Na wybranych wzorach grawerujemy inicjały lub imiona Pary Młodej. Polecamy także inne nasze produkty, które są dopasowane do tej kolekcji.

 

Na Państwa życzenie możemy wykonać także statuetki na inne uroczystości (bale, rocznice, pamiątka chrztu, komunii, bierzmowania, prezent na urodziny, jubileusz,...).


Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, zaproszenia i zawiadomienia, pudełeczka na słodkości, itp.

 

 

Wybór wzoru:

 

   
 
 
 
 
 Poniżej zdjęcie przedstawiające "widełki" montażowe.

 

Opcje dodatkowe, płatne:

 

Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletną statuetkę. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

- tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.

Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Przebieg zamówienia:


1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl specyfikację zamówienia: ilość, wzór, kolor, ewentualne inicjały, adres do wysyłki.

 

 

2. W ciągu 1-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt statuetki - dotyczy tylko wzorów z inicjałami. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.


3. Najpóźniej w dniu akceptacji projektu (dla zamówienia z inicjałami) lub dzień po zakupie należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Statuetki wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej, Inposta lub jednej z firm kurierskich.