Kategorie

Newsletter

Manhattan Powiększ do pełnego rozmiaru

Manhattan

10275 dostępnych


 

Zawieszki z Kolekcji Manhattan wykonane są z najwyższej jakości sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Znajduje się na niej piękny, grawerowany laserem motyw graficzny. Na życzenie istnieje możliwość bezpłatnego graweru imion lub inicjałów Pary Młodej oraz daty uroczystości. Dodatkowo zamiast motywu graficznego istnieje możliwość wygrawerowania wierszyka. Całość uzupełnia jutowy sznureczek eco. Projekt graweru wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 10 kompletów zawieszek.

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zaproszenia, statuetki, pudełeczka na słodkości, pudełka na ciasto, pudełka na koperty, itp.

1 licytowany komplet to 2 zawieszki.

PROMOCJA! - Tylko teraz pierwsze 1000 kpl. zawieszek w cenie 3,99zł/komplet.

Regularna cena to 4,99zł/komplet.

 

 

 
 
 
 
 
 

Dla Państwa wygody aby dobrze dopasować zawieszki do butelek dostarczamy je ze sznureczkiem do samodzielnego zawiązania. 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletną zawieszkę. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

- dodatkowy projekt (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej kompletów) - 15 zł
- tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
- wybór więcej niż jednego wzoru- 10 zł za każdy kolejny wzór.


Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 

Wybór koloru sznureczka "eco":  

 

 

Wzornik czcionek do graweu:

 

 

 Opcjonalnie zamiast motywu graficznego i daty uroczystości możemy wygrawerować jeden z poniższych wierszyków.

 

 

 

Zamówienie próbek: 

Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę konfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem można zamówić - wystarczy zalicytować 1 sztukę, dokonać opłaty pocztowej oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka losowa oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.

  Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, tekstu, itp.), zamówienie zrealizujemy do 10 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 kpl. + cena wysyłki + projekt 15 zł. Przebieg zamówienia:


1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards4@o2.pl

   

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zawieszek. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zawieszki wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.

 

 

 


 

 • Wstążeczka 12 mm
 • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
 • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych
 • Wybór motywu graficznego na okładce tak *
 • Jeden indywidualny projekt wnętrza tak *
 • Personalizacja treści zaproszenia tak *
 • Personalizacja listy gości tak *
 • Nadruk imion Pary Młodej/daty na zewnętrznej części zaproszenia tak *
 • Wybór sentencji i cytatów tak *
 • Wybór kolorów papieru tak *
 • Wybór rodzaju czcionki tak *
 • Nadruk prośby o potwierdzenie przybycia tak *
 • * opcjonalnie przy zakupie powyżej 30 szt.
 • Koperta Gratis tak