Kategorie

Newsletter

Pudełeczka Cykoria Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełeczka Cykoria

950 dostępnych

27 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

 

 

 

Pudełeczka podziękowania z kolekcji Cykoria wykonane są z najwyższej jakości kolorowych i metalicznych papierów ozdobnych. Z czterech stron znajdują się piękne, ażurowe motywy. Na niektórych wzorach istnieje możliwość personalizacji (inicjały Pary Młodej). Całość ślicznie komponuje się z satynową wstążeczką. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

Wzory pudełeczek są graficznie dopasowane do zaproszeń z kilku kolekcji, m.in. Parma, Barcelona, Avilla, Liliana, Butterfly, ECO.

 

Na Państwa życzenie na bazie pudełeczek z Kolekcji CYkoria, możemy wykonać także podziękowania na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

 

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również inne pudełeczka, zaproszenia, winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, itp.

 

 
 
 
 
 
 

Wybór wzoru :

 
 

 

Dla Państwa wygody pudełeczka dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do składania, bez użycia kleju ani jakichkolwiek narzędzi), w przypadku zakupu bilecików dołączamy specjalne samoprzylepne kwadraciki 3D do naklejania.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne pudełeczko. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru pudełeczka - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

zmiana rozmiaru pudełeczka - wycena indywidualna.


Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 

Wybór wzoru pudełeczka

 

 

 

 


Wybór koloru pudełeczka:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie, zwłaszcza jasnych kolorów, mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.


 


            

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

papier perłowy :

 


 

 

 
Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.

Wstążki dostępne stale w ofercie to S - 30, 20, 10, 29, 27, 25, 24, 26, 22. Pozostałe wstążki również posiadamy na magazynie, jednak w mniejszych ilościach. Dlatego przy wyborze tych kolorów może zdarzyć się, że czas realizacji ulegnie wydłużeniu - jeśli nie będziemy mieli ich akurat na stanie, będziemy specjalnie dla Państwa zamawiać (i czekać na dostawę) - w przypadku ich braku poinformujemy Państwa drogą mailową. Dostępność wstążki zawsze można zweryfikować telefonicznie, poprzez e-mail lub GG.
Wstążka S10 to kolor biały.

 

 

 

 

 

 

Zamówienie próbek:Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę pudełeczka skonfigurowaną przez nas przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem za 7,5 zł. Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka. 
Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie wyślij na nasz adres e-mail: creocards4@o2.pl specyfikację zamówienia (ilość pudełek, numer wzoru, kolor papieru i wstążeczki) oraz dane do wysyłki. 

2. W dniu przesłania zamówienia należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia i inne akcesoria wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy informacjach o aukcji. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.

 

 

   • Wymiary po złożeniu 8 x 5 cm
  • Wstążeczka 6 mm
  • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
  • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych
  • Wybór kolorów papieru tak *
  • Wybór motywu graficznego tak *
  • Wycięcie laserowego motywu tak *
  • Papier perłowy/metaliczny 250 g.
  • * opcjonalnie przy zakupie powyżej 30 szt.