Kategorie

Newsletter

Barcelona Listki Powiększ do pełnego rozmiaru

Barcelona Listki

10000 dostępnych

1,99 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

» Dodaj do listy życzeń

2 Inne produkty w tej samej kategorii:

 

Zaproszenia z Kolekcji Barcelona Listki wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wypalony laserem. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrza zaproszenia wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 40 zaproszeń. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, np. imiona Pary Młodej, miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, próśb o potwierdzenie przybycia, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.


Na Państwa życzenie na bazie zaproszeń z Kolekcji Barcelona Listki, możemy wykonać także zawiadomienia lub zaproszenia na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

 

 

2

 

Dla Pastwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej) z wstążeczką do zawiązania.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
biała koperta C6 11,5 x 16 cm - 20 gr/szt.

kremowa koperta ozdobna dopasowana rozmiarem idealnie do zaproszenia - 60 gr/szt. 
perłowa koperta ozdobna dopasowana rozmiarem idealnie do zaproszenia - 1zł/szt.
dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 40 zaproszeń) - 15 zł
bilecik 6 x 6 cm z czarnym/szarym jednostronnym nadrukiem dowolnej informacji - 60 gr/szt.
tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 30% wartości zakupu nie mniej niż 30 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.
Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 

 

Wybór wzoru okładki:


 


 


Wybór koloru okładki z motywem laserowym:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej nie widocznej po złożeniu stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.


 

 

 


Wybór koloru - wnętrze zaproszenia:


 

 

 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:


 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.


 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 

Przykładowe wzory wnętrza:

 

 

Wzór 1: Wzór 2:

 

Wzór 3: Wzór 4:

 

Wzór 5: Wzór 6:

 

 

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards5@o2.pl

 

 

2. W dniu przesłania zamówienia należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. W ciągu 2-4 dni roboczych przesyłamy projekt kartki do akceptacji. Po zaakceptowaniu rozpoczynamy realizację zamówienia.

3. Zaproszenia i akcesoria ślubne wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy na górze aukcji. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Inpostu lub jednej z firm kurierskich. Dzień wysyłki i dzień księgowania płatności nie są wliczane w czas realizacji.