Kategorie

Newsletter

Drzewo Gości Albero Powiększ do pełnego rozmiaru

Drzewo Gości Albero

999 dostępnych

1 Inne produkty w tej samej kategorii:

 

 

Księga Gości z Kolekcji Albero w kształcie drzewa wykonana jest z najwyższej jakości sklejki o grubości 3 mm. W zestawie znajduje się 20 serduszek ze sznureczkami, na których goście mogą wpisać swoją obecnosć na uroczystości ślubnej i zawiesić serduszko na gałązkach. Kolorystykę sznureczków można wybrać spośród naszej oferty, idealnie dopasowując drzewko do innych ozdób ślubu czy wesela. Wybrać można także rodzaj zawieszki - serduszka, listki lub jabłuszka. Na innych aukcjach można dokupić według potrzeby większą ilość zawieszek w cenie 50 gr/szt. Dodatkowo bezpłatnie na każdym drzewku możemy wykonać grawer inicjałów Pary Młodej!

Na Państwa życzenie drzewo gości, możemy wykonać także na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp. 

 

http://www.creocards.pl/aukcje/images/Drzewo_gosci/drzewo_zdj_gl.jpg 

W zestawie dostarczamy element bazowy (drzewko składające się z dwóch elementów) oraz 20 zawieszek ze sznureczkeim do samodzielnego zawiązania. Księga gości wykonywana jest techniką laserową, lekkie opalenia drewna są naturalnym elementem tej technologii.

Opcje dodatkowe, płatne:

 Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletną księge gości. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi (dostępne na naszych innych aukcjach):  

- tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł. 
- dodatkowe zawieszki - 50 gr/szt.


Wybór zawieszki (serce, jabłko, listek):


 

 

Wybór koloru sznureczka:


 
Przebieg zamówienia:

1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie wyślij szczegóły zamówówienia (ilość i wybór rodzaju zawieszki, kolor sznureczka, inicjały Pary Młodej) na nasz adres e-mail: creocards4@o2.pl
                                                                            
2. Najpóźniej dzień po zakupie należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia i akcesoria ślubne wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.