Kategorie

Newsletter

Tablice podziekowania MIRONA Powiększ do pełnego rozmiaru

Tablice podziekowania MIRONA

7540 dostępnych

Podziękowania z Kolekcji Mirona to idealna propozycja na podziękowanie dla Rodziców, Świadków, Chrzestnych. Każda tablica zawiera indywidualny grawer z datą uroczystości, imionami Pary Młodej itp. Kolorystykę tła można wybrać spośród naszej oferty, idealnie dopasowując Podziękowania do innych ozdób ślubu, wesela, chrztu. 

Na Państwa życzenie podziękowania możemy wykonać także na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

Do każdej tablicy z podziękowaniami stojak o wartości 6 zł GRATIS!


 

Podziękowanie wykonywane jest  techniką laserową, lekkie opalenia drewna są naturalnym elementem tej technologii.

Opcje dodatkowe, płatne:

Zamówienie możemy zrealizować w trybie Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł. Opcja możliwa do dokupienia na naszych innych aukcjach. 

Wybór koloru tła:


 
Przebieg zamówienia:

1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie wyślij szczegóły zamówienia (teksty graweru - data uroczystości i imiona Pary Młodej, wybór wzoru, kolor tła) na nasz adres e-mail: creocards4@o2.pl
                                                                            
2. Najpóźniej dzień po zakupie należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia i akcesoria ślubne wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.