Kategorie

Newsletter

Manhattan Powiększ do pełnego rozmiaru

Manhattan

16504 dostępnych

 

 

 

Zaproszenia z Kolekcji Manhattan wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękna drewniana zawieszka z wygrawerowanym motywem graficznym oraz imionami lub inicjałami Pary Młodej oraz datą uroczystości, przywieszana za pomocą satynowej wstążeczki lub sznureczków "eco". Szeroki wybór barwionych papierów i wstążeczek oraz sznureczków umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrza zaproszenia wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 30 zaproszeń. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.

Na Państwa życzenie na bazie zaproszeń z Kolekcji Manhattan, możemy wykonać także zaproszenia na inne uroczystości (sylwester, bale, itp.).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również inne akcesoria ślubne, winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, pudełka na koperty, podziękowania dla rodziców, księgi gości itp.

UWAGA - kremowa koperta 14 x 14 cm GRATIS! 

 

 

 

 

  

Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej ze specjalnymi zaczepami wnętrza) z wstążeczką lub sznureczkiem do samodzielnego zawiązania. Istnieje możliwość wykonania usługi wiązania wstążeczek w cenie 50 gr/szt.

 

Opcje dodatkowe, płatne:

 

Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
- perłowa koperta 14 x 14 cm - 1,20 zł/szt.
- dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 30 zaproszeń) - 15 zł
- tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
- wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia- 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.
- zmiana rodzaju papieru wnętrza na perłowy - 30 gr/szt.
- wektoryzacja logo  - 25 zł
- zmiana rozmiaru kartki - wycena indywidualna (np. rozmiar DL - 4,99 zł).
- nadruk wnętrza w kolorze - + 50 gr/szt.

 

 Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 

    


Wybór koloru okładki z motywem laserowym:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się różnić w rzeczywistości. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.


Uwaga! Kolory perłowe numer 10 (granat) i 13 (zielony) dostępne za dopłatą + 50gr/szt.

  

 

Wybór koloru - wnętrze kartki - papiery kolorowe w cenie, dla papierów perłowych dopłata 30 gr/szt. (opcja dostępna także do dokupienia na innej aukcji):

 


 

  

Wybór koloru wstążeczek lub sznureczka "eco":

 

 

 

 

 Wzornik czcionek do nadruku:

 

Zamówienie próbek:

Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Aby zamówić losową próbkę z danej kolekcji próbkę wystarczy zalicytować 1 sztukę, dokonać opłaty jedynie za przesyłkę pocztową oraz przesłać na nasz e-mail zamówienie oraz oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.

Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, z naszym przykładowym tekstem lub Państwa tekstem), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7-10 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 kartki + 15 zł projekt + wysyłka.Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail:creocards4@o2.pl

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.