Kategorie

Newsletter

Casablanca Powiększ do pełnego rozmiaru

Casablanca

1000 dostępnych

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne


 

Zaproszenia z Kolekcji Casablanca wykonane są z najwyższej jakości papierów o różnych fakturach z kolorowym zadrukiem. Na okładce znajduje się piękny motyw graficzny, imiona Pary Młodej oraz/lub data uroczystości. Szeroki wybór papierów oraz kolorowych satynowych wstążeczek umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo zaproszenie może być ozdobione pięknie mieniącym się kryształkiem (opcja). Projekt wnętrza zaproszenia wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 30 zaproszeń. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, np. imiona Pary Młodej, miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, próśb o potwierdzenie przybycia, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.


Na Państwa życzenie na bazie zaproszeń z Kolekcji Casablanca, możemy wykonać także zawiadomienia lub zaproszenia na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

PROMOCJA - tylko teraz 1000 sztuk w wyjątkowej cenie 1,25 zł


(regularna cena 1,79 zł)!


 


 

 

  

   

   

   

   

 

 

 

Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej) z wstążeczką do zawiązania.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
   - kremowa koperta ozdobna C6 - 50 gr/szt.

   - perłowa koperta ozdobna idealnie dopasowana do rozmiaru zaproszenia - 90 gr/szt.

    - cyrkonia - kryształek - 25 gr/szt.

   - dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 30 zaproszeń) - 15 zł
   - bilecik 6 x 6 cm z czarnym/szarym jednostronnym nadrukiem dowolnej informacji
   - tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
   - wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

   - zmiana rozmiaru zaproszenia - wycena indywidualna.


Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 

 

Wybór wzoru graficznego:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.  

Wybór wzoru nadruku na okładce:

 Wybór papieru:


 

 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.

Wstążki dostępne stale w ofercie to S - 30, 20, 10, 29, 27, 25, 24, 26, 22. Pozostałe wstążki również posiadamy na magazynie, jednak w mniejszych ilościach. Dlatego przy wyborze tych kolorów może zdarzyć się, że czas realizacji ulegnie wydłużeniu - jeśli nie będziemy mieli ich akurat na stanie, będziemy specjalnie dla Państwa zamawiać (i czekać na dostawę) - w przypadku ich braku poinformujemy Państwa drogą mailową. Dostępność wstążki zawsze można zweryfikować telefonicznie, poprzez e-mail lub GG.
Wstążka S10 to kolor biały.

 

  

 


 

Wzornik kolorów kryształków (opcja płatna 25 gr/szt.):

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 

 

Zadruk wnętrza:

 

Tekst zaproszenia może być dowolny, prosimy o jego przesłanie w formularzu zamówienia.

Bogaty zbiór przykładowych tekstów zaproszeń mogą Państwo otrzymać po kontakcie emailowym creocards2@o2.pl

 

 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem wykonujemy zupełnie za darmo i wysyłamy listem poleconym za 6,5 zł.Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę, opłacić jedynie przesyłkę pocztową oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp. z naszym przykładowym tekstem), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.


 

 

 


 

 • Wstążeczka 12 mm
 • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
 • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych
 • Wybór motywu graficznego na okładce tak *
 • Jeden indywidualny projekt wnętrza tak *
 • Personalizacja treści zaproszenia tak *
 • Personalizacja listy gości tak *
 • Nadruk imion Pary Młodej/daty na zewnętrznej części zaproszenia tak *
 • Wybór sentencji i cytatów tak *
 • Wybór kolorów papieru tak *
 • Wybór rodzaju czcionki tak *
 • Nadruk prośby o potwierdzenie przybycia tak *
 • * opcjonalnie przy zakupie powyżej 30 szt.
 • Koperta Gratis tak