Kategorie

Newsletter

Zawieszki na alkohol PARMA Powiększ do pełnego rozmiaru

Zawieszki na alkohol PARMA

5000 dostępnych

 

Zawieszki z Kolekcji Parma wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Na zewnętrznej stronie znajduje się piękny znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wycięty laserem. Na życzenie istnieje możliwość bezpłatnego nadruku imion lub inicjałów Pary Młodej oraz daty uroczystości. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt nadruku wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 4 kompletów zawieszek. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.


Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zaproszenia, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 


1 licytowany komplet to 10 zawieszek. 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

Dla Państwa wygody zawieszki dostarczamy w formie niezłożonej z dociętą wstążeczką.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletną zawieszkę. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:


dodatkowy projekt zawieszek (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej kompletów) - 15 zł
tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 30% wartości zakupu nie mniej niż 30 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

 

 

 

Wybór koloru podkładu:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie, zwłaszcza jasnych kolorów, mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.

 


Papiery matowe: 

 

Papiery perłowe:

 


Wybór koloru części zadrukowanej - papiery standardowe: 

Wybór koloru części zadrukowanej - papiery perłowe:

 


 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku: 

 


 

 

Zamówienie próbek:

 

Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zawieszki skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem poleconym (koszt wysyłki podany w cenniku dostawy). Aby ją zamówić wystarczy przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka. Tylko 1 próbka jest gratis.

 

Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, i koloru papieru oraz wstążki, itp. z naszym przykładowym tekstem), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7-10 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt zawieszki + wysyłka. Na innych aukcjach można także dokupić dodatkowy projekt, gdyby próbka miała zawierać Państwa indywidualny tekst lub imiona, inicjały itp.

 

UWAGA! Realizujemy jedynie jedną próbkę zaproszeń, dodatkowo istnieje możliwość dokupienia na innych aukcjach 2 próbek akcesoriów (winietki na kieliszki, zawieszka na alkohol, pudełeczko, itp).

 Przebieg zamówienia:


1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards5@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem paczkomatów Inpost lub jednej z firm kurierskich.