Kategorie

Newsletter

Zawieszki na alkohol GENEWA Powiększ do pełnego rozmiaru

Zawieszki na alkohol GENEWA

4927 dostępnych

3 Inne produkty w tej samej kategorii:

 

Zawieszki z Kolekcji Genewa wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Kształt można wybrać spośród 8 propozycji. Na zewnętrznej stronie znajduje się piękny drukowany motyw graficzny. Na życzenie istnieje możliwość bezpłatnego nadruku imion lub inicjałów Pary Młodej oraz daty uroczystości. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt nadruku wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 4 kompletów zawieszek. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.


Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zaproszenia, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

1 licytowany komplet to 10 zawieszek.

 

 

 

 

 

Dla Państwa wygody zawieszki dostarczamy w formie niezłożonej z dociętą wstążeczką.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej kompletów) - 15 zł
tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.


Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór kształtu:


 

 

Wybór graficznego wzoru nadruku:

 

 

Wybór koloru podkładu:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie, zwłaszcza jasnych kolorów, mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej. 

NOWOŚĆ SEZONU 2014/2015 - kolory okładek z serii limitowanej (za dopłatą 0,3 zł/szt.):

 

 


 


Wybór koloru części zadrukowanej - papiery standardowe:


 

Wybór koloru części zadrukowanej - papiery perłowe:

 


 

 

 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.

Wstążki dostępne stale w ofercie to S - 30, 20, 10, 29, 27, 25, 24, 26, 22. Pozostałe wstążki również posiadamy na magazynie, jednak w mniejszych ilościach. Dlatego przy wyborze tych kolorów może zdarzyć się, że czas realizacji ulegnie wydłużeniu - jeśli nie będziemy mieli ich akurat na stanie, będziemy specjalnie dla Państwa zamawiać (i czekać na dostawę) - w przypadku ich braku poinformujemy Państwa drogą mailową. Dostępność wstążki zawsze można zweryfikować telefonicznie, poprzez e-mail lub GG.
Wstążka S10 to kolor biały.

 

 

  

 

 

Wzornik czcionek do nadruku: 

 


 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem priorytetowym za 4,9 zł lub poleconym priorytetowym za 6,5 zł. Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę, dokonać opłaty pocztowej oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp.), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 kpl. + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.

 

 

 

 

  • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
  • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych
  • Wybór motywu graficznego na okładce tak *
  • Jeden indywidualny projekt wnętrza tak *
  • Wybór kolorów papieru tak *
  • Wybór rodzaju czcionki tak *
  • * opcjonalnie przy zakupie powyżej 30 szt.