Kategorie

Newsletter

Winietki na Kieliszki Butterfly Fairy

12135 dostępnych

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

 

Winietki na kieliszki wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wypalony laserem - do wyboru aż 10 wzorów! Szeroki wybór barwionych papierów dopasowanych do naszych innych ślubnych kolekcji umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Standardowo winietki dostarczamy bez nadruku, do samodzielnego wypisania listy gości, jednak na życzenie na winietkach możemy wykonać nadruk, grawer lub wyciąć imiona i nazwiska gości. Dodatkowo na tylnej części winietki możemy umieścić np. imiona Pary Młodej, lub miejsce i datę uroczystości. Na 2 wzorach umożliwiamy również wycięcie imion lub inicjałów Pary Młodej wplecionych we wzór graficzny - jest to usługa bezpłatna, przy czym przy zakupie ilości mniejszej niż 50 winietek należy dokupić projekt graficzny za 15 zł. W przypadku personalizacji w postaci nadruku istnieje możliwość wykonania go w czerni lub w kolorze.

Na Państwa życzenie na bazie winietek z Kolekcji Wenecja, możemy wykonać także winietki na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

 

Cena 1 zł dotyczy jednej sztuki winietki w wybranym wzorze i kolorze z wyciętym motywem graficznym bez personalizacji listy gości.

 

Wybór opcji personalizacji:

 

Standardowo winietki dostarczamy bez nadruku, do samodzielnego wypisania listy gości (przykładowo na zdjęciu poniżej pismo odręczne), jednak na życzenie na winietkach możemy wykonać nadruk, grawer lub wyciąć imiona i nazwiska gości. Całkowity koszt winietek (winietka + usługa personalizacji) wynosi:

- winietka z nadrukiem czarnym - 1,5 zł/szt.

- winietka z nadrukiem kolorowym - 1,8 zł/szt.

- winietka z grawerem laserowym - 1,8 zł/szt.

- winietka z wycięciem laserowym (max. dwa wyrazy) - 2,0 zł/szt.

 


 

Wybór wzoru:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne pudełeczko. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru winietki - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

nadruk na odwrocie winietki imion Pary Młodej, inicjałów lub daty uroczystości - 50 gr/szt.

projekt inicjałów lub imion Pary Młodej dla wzorów 2 i 7 przy zakupie mniej niż 50 winietek - 15 zł za każdy projekt.


Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór koloru winietki:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Uwaga - na wewnętrznej stronie winietki, zwłaszcza na jasnych kolorach, mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.

 

 

Papiery perłowe:


 

Papiery ozdobne kolorowe:

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku oraz graweru i wycinania laserem:

 

Uwaga, do wycinania laserem można użyć jedynie czcionek F22, F24, F28, F31, F32 i F34. 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę winietki skonfigurowaną przez nas przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem priorytetowym za 4,9 zł lub poleconym priorytetowym za 6,5 zł. Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka. Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.