Kategorie

Newsletter

Winietki CASABLANCA CA6 Powiększ do pełnego rozmiaru

Winietki CASABLANCA CA6

5000 dostępnych

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Winietki z Kolekcji Casablanca wykonane są z najwyższej jakości papierów o różnych fakturach z kolorowym zadrukiem. Szeroki wybór papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Na froncie znajduje się piękny drukowany motyw graficzny oraz spersonalizowana lista gości. Projekt winietki wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 30 kompletów. Opcjonalnie, na tylnej części winietki możemy umieścić np. imiona Pary Młodej, lub miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być puste, wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.

Na Państwa życzenie na bazie winietek z Kolekcji Casablanca, możemy wykonać także winietki na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

Licytując 1 komplet kupują Państwo 2 winietki! 

 

 

Wybór wzoru:

       

 

  

 

  

 

  

Dla Państwa wygody winietki dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do składania - zabigowanej).

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne pudełeczko. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru winietki - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

 - umieszczenie z tyłu winietki imion Pary Młodej lub daty uroczystości - + 0,3 zł/szt.


Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór koloru:

  

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem priorytetowym za 4,9 zł lub poleconym priorytetowym za 6,5 zł. Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka. 
Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.

 

 

 

 

  • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
  • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych