Kategorie

Newsletter

Kolekcja Krzesełka Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolekcja Krzesełka

10000 dostępnych


 

Perłowe podziękowania z Kolekcji Migdałowe Krzesełka wykonane są z najwyższej jakości papierów perłowych i metalicznych z drobinkami złota lub srebra. Na froncie znajduje się piękny, perłowy bilecik z imionami Pary Młodej i/lub datą uroczystości oraz drugi bilecik ze spersonalizowaną listą gości. Całość dopełnia satynowa wstążeczka. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 


Na Państwa życzenie na bazie pudełeczek z Kolekcji Migdałowe Krzesełka, możemy wykonać także podziękowania na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, zaproszenia, zawiadomienia, itp.

 

 

 

 

  

 

  

  

  

Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej).

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne pudełeczko. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

    - wybór papieru ze wzornika Premium - 50 gr/szt.
   - tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
   - wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru pudełeczka - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

   - nadruk w kolorze - 60 gr/szt.

   
Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór koloru papieru na krzesełko:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.

 

Papiery Standard:


 

Papiery Premium + 50gr/szt.:

 

 

 

Wybór koloru papieru - bileciki:


 

 

Wybór satynowej wstążeczki:

 

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.

Wstążki dostępne stale w ofercie to S - 30, 20, 10, 29, 27, 25, 24, 26, 22. Pozostałe wstążki również posiadamy na magazynie, jednak w mniejszych ilościach. Dlatego przy wyborze tych kolorów może zdarzyć się, że czas realizacji ulegnie wydłużeniu - jeśli nie będziemy mieli ich akurat na stanie, będziemy specjalnie dla Państwa zamawiać (i czekać na dostawę) - w przypadku ich braku poinformujemy Państwa drogą mailową. Dostępność wstążki zawsze można zweryfikować telefonicznie, poprzez e-mail lub GG.
Wstążka S10 to kolor biały.

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę pudełeczka skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem poleconym za 6,5 zł. Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę, dokonać opłaty jedynie za przesyłkę pocztową oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp.), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia i inne akcesoria wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.