Kategorie

Newsletter

Kolekcja ST Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolekcja ST

10000 dostępnych

18 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

Kartki  z Kolekcji ST wykonane są z najwyższej jakości metalicznych i perłowych papierów ozdobnych z drobinkami złota lub srebra. Na okładce znajduje się piękny drukowany motyw graficzny oraz opcjonalnie imiona Pary Młodej. Szeroki wybór barwionych papierów oraz bogaty zbiór satynowych wstążeczek umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrza kartki wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 30 kartek. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, np. miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Nadrukowane teksty mogą być dowolne. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, próśb o potwierdzenie przybycia, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.


Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

 

 

Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej) z wstążeczką do zawiązania.


 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
kremowa koperta ozdobna dopasowana rozmiarem idealnie do zaproszenia - 50 gr/szt.

perłowa koperta ozdobna dopasowana rozmiarem idealnie do zaproszenia - 90 gr/szt.

zmiana rozmiaru do formatu A4 - plus 50 gr/szt.

zmiana gramatury papieru na 250g (sztywniejszy) - plus 50 gr/szt dla rozmiaru A5 lub plus 1 zł/szt. dla rozmiaru A4

dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 30 zaproszeń) - 15 zł
bilecik 6 x 6 cm z czarnym/szarym jednostronnym nadrukiem dowolnej informacji
tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.
Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.Wybór koloru papieru:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. 


 

 

 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:


 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.

Wstążki dostępne stale w ofercie to S - 30, 20, 10, 29, 27, 25, 24, 26, 22. Pozostałe wstążki również posiadamy na magazynie, jednak w mniejszych ilościach. Dlatego przy wyborze tych kolorów może zdarzyć się, że czas realizacji ulegnie wydłużeniu - jeśli nie będziemy mieli ich akurat na stanie, będziemy specjalnie dla Państwa zamawiać (i czekać na dostawę) - w przypadku ich braku poinformujemy Państwa drogą mailową. Dostępność wstążki zawsze można zweryfikować telefonicznie, poprzez e-mail lub GG.
Wstążka S10 to kolor biały.

 

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:

 

 

 

  

 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem priorytetowym za 4,9 zł lub poleconym priorytetowym za 6,5 zł. Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę, dokonać opłaty jedynie za przesyłkę pocztową oraz przesłać na nasz e-mail wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp. z naszym przykładowym tekstem), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl


 

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.

 

 

   

 

 

 

 

 

 • Wymiary po złożeniu 15 x 7 cm
 • Wymiary po rozłożeniu 15 x 21 cm
 • Papier na okładce perłowy/metaliczny 120 g.
 • Nadruk cz-b, skala szarości
 • Wstążeczka 12 mm
 • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
 • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych
 • Wybór motywu graficznego na okładce tak *
 • Jeden indywidualny projekt wnętrza tak *
 • Personalizacja treści zaproszenia tak *
 • Personalizacja listy gości tak *
 • Nadruk imion Pary Młodej/daty na zewnętrznej części zaproszenia tak *
 • Wybór sentencji i cytatów tak *
 • Wybór kolorów papieru tak *
 • Wybór rodzaju czcionki tak *
 • Nadruk prośby o potwierdzenie przybycia tak *
 • * opcjonalnie przy zakupie powyżej 30 szt.
 • Koperta Gratis tak