Kategorie

Newsletter

Bal 17 Powiększ do pełnego rozmiaru

Bal 17

1000 dostępnych

17 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

Kartki z Kolekcji Bal wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wycięty laserem. Na życzenie istnieje możliwość bezpłatnego wycięcia na okładce napisu. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrza zaproszenia wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 30 kartek. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, np.  miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Nadrukowane teksty mogą być dowolne. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, próśb o potwierdzenie przybycia, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.


Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla Państwa wygody kartki dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej).

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletną kartkę Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
biała koperta 12 x 12 cm - 15 gr/szt.

kremowa koperta ozdobna 12 x 12 cm - 50 gr/szt.

perłowa koperta ozdobna 12 x 12 cm - 90 gr/szt.

dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 30 kartek) - 15 zł

tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.

wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru kartki - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

wycięcie na okładce dodatkowego tekstu, którego nie ma w projekcie  - 50 gr/szt.

zmiana rodzaju papieru wnętrza na perłowy - 30 gr/szt.

wybór okładki nr 10, 13 i 26 - 50 gr/szt.

- zmiana rozmiaru zaproszenia 13,5 x 13,5 lub A6 - koszt 3,39 zł/szt, DL - 3,59 zł/szt.), pozostałe rozmiary - wycena indywidualna.

 

Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór koloru okładki z motywem laserowym:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.

Uwaga! Kolory numer 10, 13 i 26 dostępne za dopłatą + 50gr/szt., kolor numer 20 dostępny jedynie do wyczerpania zapasów.


 

 

Wybór koloru - wnętrze kartki - papiery standardowe: 

Wybór koloru - wnętrze kartki - za dopłatą 30 gr/szt.:

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 


 

 

 

 

 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem wysyłamy zupełnie za darmo listem ekonomicznym. Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp.), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.


 • Wymiary po złożeniu 11,5 x 11,5 cm
 • Wymiary po rozłożeniu 23,0 x 11,5 cm
 • Papier na okładce perłowy/metaliczny 250 g.
 • Nadruk cz-b, skala szarości
 • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
 • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych
 • Wybór motywu graficznego na okładce tak *
 • Jeden indywidualny projekt wnętrza tak *
 • Personalizacja treści zaproszenia tak *
 • Personalizacja listy gości tak *
 • Nadruk imion Pary Młodej/daty na zewnętrznej części zaproszenia tak *
 • Wybór sentencji i cytatów tak *
 • Wybór kolorów papieru tak *
 • Wybór rodzaju czcionki tak *
 • Nadruk prośby o potwierdzenie przybycia tak *
 • * opcjonalnie przy zakupie powyżej 30 szt.
 • Koperta Gratis nie