Kategorie

Newsletter

Pudełeczka, podziękowania - Genewa Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełeczka, podziękowania - Genewa

850 dostępnych

16 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

Perłowe pudełeczka - podziękowania z Kolekcji Genewa wykonane są z najwyższej jakości papierów perłowych i metalicznych z drobinkami złota lub srebra. Na froncie może znaleźć się piękny motyw graficzny dopasowany do innych zaproszeń z naszych kolekcji lub inicjały Pary Młodej. Całość dopełnia perłowy bilecik z tekstem podziękowań. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 


Na Państwa życzenie na bazie pudełeczek z Kolekcji Geneva, możemy wykonać także podziękowania na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, zaproszenia, zawiadomienia, itp.

 


 
 
 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

  

 

 

 
 
 
 

Dla Państwa wygody pudełeczka dostarczamy w formie niezłożonej.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne pudełeczko. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

nadruk na bileciku spersonalizowanej listy gości - 30 gr/szt.
tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru pudełeczka - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

nadruk w kolorze - 60 gr/szt.


Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór koloru papieru na pudełeczko:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.

 

 


 

 

Wybór koloru papieru na bilecik:


 

 

 

Wybór wzoru graficznego (opcjonalnie):

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 


 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę pudełeczka skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem poleconym za 6,5 zł.Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę, dokonać opłaty jedynie za przesyłkę pocztową oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp.), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia i inne akcesoria wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.

 

  • Nadruk cz-b, skala szarości
  • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
  • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych
  • Wymiar pudełeczka 7,0 x 7,0 x 7,5 cm
  • Papier perłowy/metaliczny 120g.
  • Wymiar bilecika 7,0 x 4,5 cm