Kategorie

Newsletter

Avila Magnolia Powiększ do pełnego rozmiaru

Avila Magnolia

10000 dostępnych

2 Inne produkty w tej samej kategorii:

 

Zaproszenia z Kolekcji Avila Magnolia wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wypalony laserem oraz mieniący się kryształek. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrza zaproszenia wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 40 zaproszeń. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, np. imiona Pary Młodej, miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, próśb o potwierdzenie przybycia, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.


Na Państwa życzenie na bazie zaproszeń z Kolekcji Avila Magnolia, możemy wykonać także zawiadomienia lub zaproszenia na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

 


    

 

 


Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej) z wstążeczką do zawiązania i samoprzylepnym krzyształkiem.


 

Opcje dodatkowe, płatne:

 

Kupujac na naszej stronie, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę elementów dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

- biała koperta - 20 gr/szt.

- kremowa koperta ozdobna - 60 gr/szt.

- perłowa koperta ozdobna - 1 zł/szt.

- dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 40 zaproszeń) - 15 zł

- bilecik 6 x 6 cm z czarnym/szarym jednostronnym nadrukiem dowolnej informacji - 60 gr/szt.

- tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu -30% wartości zakupu nie mniej niż 30 zł.

- wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

 

 

Wybór wzoru okładki:

 

 


Wybór koloru okładki z motywem laserowym:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.


 

 


Wybór koloru - wnętrze zaproszenia:


 

 

Wzornik kolorów kryształków:

 

 

 

 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.

 

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 

 

Przykładowe wzory wnętrza:


 

Poniższe ilustracje to nasze przykładowe propozycje, nadrukowane teksty mogą być dowolne. Wzór 1: Wzór 2:

 

Wzór 3: Wzór 4:

 

Wzór 5: Wzór 6:

 

 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem poleconym (koszt wysyłki podany w cenniku dostawy). Aby ją zamówić wystarczy przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka. Tylko 1 próbka jest gratis.

 

Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, i koloru papieru oraz wstążki, itp. z naszym przykładowym tekstem), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7-10 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + wysyłka. Na innych aukcjach można także dokupić dodatkowy projekt, gdyby próbka miała zawierać Państwa indywidualny tekst lub imiona, inicjały itp.

 

UWAGA! Realizujemy jedynie jedną próbkę zaproszeń, dodatkowo istnieje możliwość dokupienia na innych aukcjach 2 próbek akcesoriów (winietki na kieliszki, zawieszka na alkohol, pudełeczko, itp).

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards5@o2.pl

 

 


2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem paczkomatów Inpost lub jednej z firm kurierskich.