Kategorie

Newsletter

Alleluja 1 Powiększ do pełnego rozmiaru

Alleluja 1

975 dostępnych

6 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

Kartki świąteczne z Kolekcji Alleluja wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wycięty laserem z kolorowej tektury 1 mm przywieszany za pomocą satynowej wstążeczki lub sznureczków "eco". Dodatkowo w okładce wycięty jest napis Wesołych Świąt. Na życzenie istnieje możliwość bezpłatnego wycięcia LOGO Państwa firmy. Szeroki wybór barwionych papierów i tektur oraz wstążeczek i sznureczków umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrza kartki wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 30 kartek. Tekst życzeń może zawierać wszystkie Państwa dane, istnieje również możliwość nadruku LOGO pod życzeniami. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.

Na Państwa życzenie na bazie kartek z Kolekcji Alleluja, możemy wykonać także kartki na inne uroczystości (sylwester, bale, itp.).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również inne kartki świąteczne, winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.
 


 

 


 

 


Wszystkie znaki towarowe i logo należą do ich Właścicieli, pokazane są jedynie w celach prezentacyjnych możliwości cięcia laserem.
Dla Państwa wygody kartki dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej) z wstążeczką lub sznureczkiem do samodzielnego zawiązania. Istnieje możliwość wykonania usługi wiązania wstążeczek w cenie 50 gr/szt.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletną kartkę Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
- biała koperta 12 x 12 cm - 15 gr/szt.

- kremowa koperta ozdobna 12 x 12 cm - 50 gr/szt.

- perłowa koperta ozdobna 12 x 12 cm - 90 gr/szt.

- dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 30 kartek) - 15 zł

- tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.

- wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru  - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

- wycięcie na okładce dodatkowego tekstu (np. daty uroczystości) - 50 gr/szt za każde rozpoczęte 15 znaków.

- zmiana rodzaju papieru wnętrza na perłowy - 30 gr/szt.

wybór okładki nr 10, 13 i 26 - 50 gr/szt.

- zmiana rozmiaru zaproszenia 13,5 x 13,5 lub A6 - koszt 3,39 zł/szt, DL - 3,59 zł/szt.), pozostałe rozmiary - wycena indywidualna.

Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór koloru okładki z motywem laserowym:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.

Uwaga! Kolor numer 13 i 26 dostępny za dopłatą + 50gr/szt., kolor numer 20 dostępny jedynie do wyczerpania zapasów.


  

 

 

Wybór koloru - zawieszka:

 

 

 

 

 

Wybór koloru - wnętrze zaproszenia - papiery standardowe: 

Wybór koloru - wnętrze zaproszenia - za dopłatą 30 gr/szt.:

 

 

Wybór koloru wstążeczek lub sznureczka "eco":

 

                 

 

Sznureczki "eco" dostępne są w ograniczonej ilości. 

  

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:

 

 

Przykładowe teksty życzeń:
 
1.

Szanowni Państwo,

Nadchodzące Święta  Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości  oraz refleksji
dotyczących  minionego okresu i planów
na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach
chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów
z podjętych wyzwań.

2.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
oraz zbliżającego się Nowego Roku
pragniemy złożyć Naszym Klientom
i Przyjaciołom serdeczne życzenia,
dużo sukcesów, radości oraz uśmiechów.

3.

Wszystkim klientom, partnerom
oraz sympatykom naszej Firmy
składamy życzenia
spokojnych i radosnych
Świat Bożego Narodzenia
oraz pomyślności i sukcesów
w Nowym Roku.

4.

Pragniemy serdecznie podziękować
za zaufanie i współpracę w 2014 roku
wszystkim naszym
Partnerom i Przyjaciołom.
Życzymy dalszych sukcesów,
udanych inwestycji i pomyślności
w nadchodzącym Nowym Roku.

5.

Dziękując Państwu serdecznie
za dotychczasową współpracę
pragniemy złożyć życzenia
ciepłych i rodzinnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz samych sukcesów
w nadchodzącym
Nowym 2015 Roku.

6.

Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia Zarząd
oraz pracownicy (NAZWA FIRMY)
składają najlepsze życzenia
wielu radosnych i ciepłych chwil,
odpoczynku przy rodzinnym stole
i pomyślności w życiu prywatnym
i zawodowym.

7.

Staropolskim obyczajem,
Gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
Wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności
I my życzymy Wam radości,
Aby wszystkim się darzyło
 Z roku na rok lepiej było.

 

Wycięcie i nadruk LOGO
 


Przy zamówieniu powyżej 30 sztuk LOGO na okładce wycinamy gratis! Prosimy o przesłanie pliku wektorowego w postaci pliku Corela w wersji max. 14. Jeżeli nie posiadają Państwo LOGO wektorowego możemy wykonać dla Państwa taką konwersję w cenie 25 zł. Nie wysyłamy zwrotnie przekonwertowanych plików.
 
LOGO możemy także bezpłatnie wydrukować pod życzeniami (możliwa także płatna opcja w kolorze), do tego celu prosimy o wysłanie pliku wektorowego lub pliku gif lub jpg.

 

Zamówienie próbek:

 

Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem wykonujemy zupełnie za darmo i wysyłamy listem poleconym za 6,5 zł.Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę, opłacić jedynie przesyłkę pocztową oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp. z naszym przykładowym tekstem i czcionką), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.

 

 

Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Kartki wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.