Kategorie

Newsletter

Wenus Powiększ do pełnego rozmiaru

Wenus

837 dostępnych

 

Zaproszenia z Kolekcji Wenus wykonane są z najwyższej jakości kolorowych papierów ozdobnych lub metalicznych z drobinkami złota. Na okładce znajduje się piękny, ażurowy motyw graficzny wycięty laserem. Na życzenie istnieje możliwość wycięcia na okładce imion lub inicjałów Pary Młodej. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrza zaproszenia wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 30 zaproszeń. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, np. imiona Pary Młodej, miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, próśb o potwierdzenie przybycia, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.


Na Państwa życzenie na bazie zaproszeń z Kolekcji Wenus, możemy wykonać także zawiadomienia lub zaproszenia na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

 

 

    
 
 
 
 
 
 
 
 

Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej).

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
- biała koperta C6  - 15 gr/szt.

- kremowa koperta ozdobna  - 50 gr/szt.

- perłowa koperta ozdobna  - 90 gr/szt.

- dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 30 zaproszeń) - 15 zł
- bilecik 6 x 6 cm z czarnym/szarym jednostronnym nadrukiem dowolnej informacji - 60 gr/szt.
- tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
- wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

- wycięcie na okładce dodatkowego tekstu, którego nie ma w projekcie  - 50 gr/szt.

- zmiana rozmiaru zaproszenia - wycena indywidualna.Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór koloru okładki z motywem laserowym - papiery ozdobne kolorowe lub perłowe:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki, zwłaszcza jasnych kolorów, mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej.

 

Kolorowe papiery ozdobne 250g


 

Papiery perłowe 250g 


Wybór koloru wnętrza zaproszenia - papiery ozdobne kolorowe lub perłowe:


 

Papiery standardowe:


 

Wybór koloru - wnętrze zaproszenia - papiery perłowe (pakiet perłowy okładka i/lub wnętrze za dopłatą 30gr/szt.):

 

 

 

 

 

Wzornik czcionek do nadruku:

 

Do kompletu z zaproszeniami polecamy inne akcesoria:

 

 

 

 

 

 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości, a jednocześnie "na żywo" obejrzeć kolory. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem priorytetowym za 4,9 zł lub poleconym priorytetowym za 6,5 zł. Aby ją zamówić wystarczy przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp. z naszym przykładowym tekstem), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.