Kategorie

Newsletter

Barletta Powiększ do pełnego rozmiaru

Barletta

10000 dostępnych

 

Zaproszenia z Kolekcji Barletta wykonane są z najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz metalicznych z drobinkami złota lub srebra. Na okładce znajduje się piękny motyw graficzny oraz imiona Pary Młodej. Szeroki wybór barwionych papierów oraz satynowych wstążeczek umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrza zaproszenia wykonujemy indywidualnie, według Państwa wskazówek. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu minimum 40 zaproszeń. Tekst może zawierać wszystkie Państwa dane, np. imiona Pary Młodej, miejsce i datę uroczystości. Miejsce na wpisanie zapraszanych gości może być wykropkowane lub przez nas spersonalizowane. Nadrukowane teksty mogą być dowolne, mogą je Państwo wybrać z naszego bogatego zbioru. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom umożliwiamy także umieszczenie własnych cytatów, sentencji, próśb o potwierdzenie przybycia, itp. Możliwe jest również wykonanie nadruków w językach obcych.

 

Na Państwa życzenie na bazie zaproszeń z Kolekcji Barletta, możemy wykonać także zawiadomienia lub zaproszenia na inne uroczystości (chrzest, komunia, bale, rocznice,...).

 

 

 
 
 
 
 
 

 

Zaproszenia wykonane są z nawyższej klasy papieru dwustronnie Perłowego,

a metaliczny połysk nadaje im eksuzywnego charakteru.

 

 
 
 
 
 
 
            
 
 
 
 

Dla Państwa wygody zaproszenia dostarczamy w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia - zabigowanej) z wstążeczką do zawiązania.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
biała koperta C6 11,5 x 16 cm - 20 gr/szt.

kremowa koperta ozdobna C6 11,5 x 16 cm - 60 gr/szt. 
perłowa koperta ozdobna C6 11,5 x 16 cm - 1 zł/szt.

dodatkowy projekt wnętrza (każdy kolejny lub podstawowy przy zakupie poniżej 40 zaproszeń) - 15 zł
bilecik 6 x 6 cm z czarnym/szarym jednostronnym nadrukiem dowolnej informacji - 60 gr/szt.
tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 30% wartości zakupu nie mniej niż 30 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.

 

 

Wybór wzoru okładki:

 


 

 

Wybór koloru okładki:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie okładki mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej. 

 


Wybór koloru - wnętrze zaproszenia:


 

 

 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.


 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 

Przykładowy zadruk wnętrza:

 

Tekst zaproszenia może być dowolny, prosimy o jego przesłanie w formularzu zamówienia.

Bogaty zbiór przykładowych tekstów zaproszeń mogą Państwo otrzymać po kontakcie emailowym creocards5@o2.pl

 


 

 

Zamówienie próbek:


 

Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę zaproszenia skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem poleconym (koszt wysyłki podany w cenniku dostawy). Aby ją zamówić wystarczy przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka. Tylko 1 próbka jest gratis.

 

Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, i koloru papieru oraz wstążki, itp. z naszym przykładowym tekstem), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7-10 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + wysyłka. Na innych aukcjach można także dokupić dodatkowy projekt, gdyby próbka miała zawierać Państwa indywidualny tekst lub imiona, inicjały itp.

 

UWAGA! Realizujemy jedynie jedną próbkę zaproszeń, dodatkowo istnieje możliwość dokupienia na innych aukcjach 2 próbek akcesoriów (winietki na kieliszki, zawieszka na alkohol, pudełeczko, itp).

 

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards5@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem paczkomatów Inpost lub jednej z firm kurierskich.