Kategorie

Newsletter

Pudełko na koperty KARETA Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełko na koperty KARETA

988 dostępnych

3 Inne produkty w tej samej kategorii:

 

Pudełka na koperty w kształcie Karety  wykonane są z najwyższej jakości tektur ozdobnych z delikatną strukturą "fali" na zewnętrznej stronie. Na bokach można zawiązać piękne satynowe wstążki w wybranym kolorze. Całość dopełnia 6 mieniących się kryształków, które można dokleić w dowolnych miejscach. Szeroki wybór kolorów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Karetę można również samodzielnie dowolnie pomalować lub dodatkowo ozdobić.


Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również zaproszenia, podziękowania dla gości winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, zaproszenia, zawiadomienia, itp.

 


 

 

 

 

 

 

Dla Państwa wygody oraz aby kareta nie uległa zniszczeniu w transporcie dostarczamy ją w formie niezłożonej (złożenie zajmuje ok 2 minuty i nie wymaga żadnych narzędzi ani kleju) z wstążeczką do zawiązania i samoprzylepnymi kryształkami.

 


 

Wymiar karety dostosowany jest do typowych kopert wręczanych na ślubach czyli DL, C6 i C5.


 

Polecamy również "mini karety" - pudełeczka na słodkości - podziękowania dla gości, dostępne na naszych innych aukcjach.  

 

 

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne pudełeczko. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

tryb Express - realizacja w ciągu max 3 dni roboczych - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.

- wybór koloru ze wzornika Premium  - 15 zł/szt.

- dodatkowe kryształki (w zestawie jest 6 szt. w cenie) - 25 gr/szt.


 
Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 


Wybór koloru tektury na pudełko:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Uwaga - na wewnętrznej stronie karety mogą być widoczne naturalne delikatne ślady obróbki laserowej.

 

Kolory STANDARD:


 

Kolory PREMIUM - za dopłatą 15 zł/szt.:


 

 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:

 

Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.
 

 

 

 

Wzornik kolorów kryształków:

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl     specyfikację zamówienia (wybór koloru tektury, wstążeczek i kryształków) oraz dane do wysyłki.


3. W dniu przesłania należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia i inne akcesoria wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.