Kategorie

Newsletter

Wenus Powiększ do pełnego rozmiaru

Wenus

988 dostępnych

3 Inne produkty w tej samej kategorii:

 

 

Pudełka na koperty wykonane są z najwyższej jakości tektur ozdobnych z delikatną strukturą "fali" na zewnętrznej stronie oraz pięknym ażurowym motywem. Na froncie można zawiązać piękną satynową wstążkę w wybranym kolorze. Całość dopełnia 6 mieniących się kryształków, które można dokleić w dowolnych miejscach. Szeroki wybór kolorów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pudełka można również samodzielnie dowolnie pomalować lub dodatkowo ozdobić.

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również zaproszenia, podziękowania dla gości winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, zaproszenia, zawiadomienia, itp.

 

 


 

Wybór wzoru:

 

 

 

 

 

 

 

Dla Państwa wygody oraz aby pudełko nie uległo zniszczeniu w transporcie dostarczamy je w formie niezłożonej (złożenie zajmuje ok 2 minut i nie wymaga żadnych narzędzi ani kleju) z wstążeczką do zawiązania i samoprzylepnymi kryształkami.

 

 

Wymiar pudełka dostosowany jest do typowych kopert wręczanych na ślubach czyli DL, C6 i C5.

 


Polecamy również "mini karety" - pudełeczka na słodkości - podziękowania dla gości, dostępne na naszych innych aukcjach. 
 

 

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne pudełeczko. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:
- tryb Express - realizacja w ciągu max 3 dni roboczych - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
- dodatkowe kryształki (w zestawie jest 6 szt. bez dopłaty) - 25 gr/szt.

 
Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.
 

Wybór koloru tektury na pudełko:

 

Kolory STANDARD:


 

 

Wzornik kolorów satynowych wstążeczek:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości.
 

 

  Wzornik kolorów kryształków:


Przebieg zamówienia:
 

1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl     specyfikację zamówienia (wybór koloru tektury, wstążeczek i kryształków oraz inicjały) oraz dane do wysyłki.

3. W dniu przesłania należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia i inne akcesoria wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.