Kategorie

Newsletter

Pudełeczka Kareta Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełeczka Kareta

9852 dostępnych

27 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

Perłowe pudełeczka - podziękowania Kareta wykonane są z najwyższej jakości ozdobnych papierów perłowych oraz metalicznych z drobinkami złota lub srebra. Na okładce znajduje się piękny motyw graficzny oraz imiona Pary Młodej. Szeroki wybór barwionych papierów umożliwia stworzenie wspaniałych kombinacji kolorystycznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Całość dopełnia perłowy bilecik z krótkim tekstem podziękowań lub imionami Pary Młodej i/lub datą uroczystości. Zamiast tych informacji na bileciku możemy nadrukować spersonalizowaną listę gości, wtedy pudełeczko stanie się jednocześnie winietką.

 

Zapraszamy na inne aukcje, na których znajdą Państwo również zaproszenia, winietki na stół, zawieszki na alkohol, statuetki, pudełeczka na słodkości, itp.

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

   

 Aby pudełeczka nie zniszczyły się w transporcie dostarczamy je w formie niezłożonej (ale specjalnie przygotowanej do złożenia), ich montaż nie wymaga żadnych narzędzi.

 

Opcje dodatkowe, płatne:


Licytując na naszej aukcji, kupują Państwo kompletne zaproszenie. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy listę opcji dodatkowych, które uczynią je jeszcze atrakcyjniejszymi:

nadruk imion gości na bileciku w kolorze czarnym - 30 gr/szt.
tryb Express - realizacja w ciągu max 5 dni roboczych po akceptacji projektu - 20% wartości zakupu nie mniej niż 20 zł.
wybór więcej niż jednego wzoru lub koloru zaproszenia - 10 zł za każdy kolejny wzór lub kolor.
Wszystkie opcje dodatkowe można dokupić na naszych innych aukcjach.

 

 

Wybór koloru pudełeczka:


Uwaga - ze względu na różne ustawienia monitorów kolory mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Większość kolorów posiadamy w stałej ofercie. Jednak w wypadku wątpliwości co do dostępności danego koloru prosimy o informację przed zakupem. Uwaga - na wewnętrznej stronie zwłaszcza jasnych papierów mogą być widoczne delikatne ślady obróbki laserowej. Jest to naturalny efekt pracy lasera.


 

 


Wybór koloru - bilecik:


 

 

Wzornik czcionek do nadruku:


 

 

Zamówienie próbek:


Jesteśmy dumni z naszych produktów i chcemy, aby bezpłatnie mogli się Państwo przekonać o ich najwyższej jakości. Dlatego 1 losową próbkę pudełeczka skonfigurowaną przez nas z przykładowym tekstem przygotujemy zupełnie za darmo i wyślemy listem za 6,5 zł. Aby ją zamówić wystarczy zalicytować 1 sztukę oraz przesłać na nasz email wiadomość o treści: Próbka GRATIS oraz Państwa adres, na który wyślemy przesyłkę. Prosimy również o podanie, z jakiej kolekcji ma pochodzić próbka.


Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać próbkę wykonaną według indywidualnej konfiguracji (wybór wzoru, koloru, itp.), zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Koszt takiej usługi to koszt 1 zaproszenia + 6,5 zł wysyłka. Jeżeli próbka miałaby zawierać indywidualny projekt tekstu, należy dokupić również projekt wnętrza.

 Przebieg zamówienia:1. Wybierz odpowiednią ilość i kliknij Kup Teraz. Następnie uważnie wypełnij FORMULARZ i wyślij na nasz adres e-mail: creocards2@o2.pl

 

 

2. W ciągu 2-4 dni roboczych otrzymasz od nas projekt zaproszenia. Obejrzyj go dokładnie i jeżeli nie zawiera błędów zaakceptuj zgodnie z dołączonym do e-maila opisem.

3. Najpóźniej w dniu akceptacji należy dokonać płatności za całość zamówienia wraz z przesyłką. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaproszenia wykonujemy zawsze możliwie jak najszybciej, maksymalny czas realizacji w zależności od wybranego trybu (Express lub Standard) podajemy w tabeli powyżej. Po zakończeniu produkcji przesyłkę wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub jednej z firm kurierskich.

 

 

 


 • Nadruk cz-b, skala szarości
 • Termin realizacji w trybie Standard do 10 dni roboczych
 • Termin realizacji w trybie Express do 5 dni roboczych
 • Wybór motywu graficznego na okładce tak *
 • Jeden indywidualny projekt wnętrza tak *
 • Personalizacja listy gości tak *
 • Nadruk imion Pary Młodej/daty na zewnętrznej części zaproszenia tak *
 • Wybór kolorów papieru tak *
 • Wymiar pudełeczka 16 cm x 7,5 cm x 3,5 cm
 • Papier bilecików perłowy/metaliczny 120 g
 • Papier perłowy/ozdoby 250 g
 • * opcjonalnie przy zakupie powyżej 30 szt.
 • Wymiar bilecika 6,0 cm x 2,9 cm